7. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Formák mozgásban, 1991
81

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Formák mozgásban, 1991

Olaj, vászon, 70x70 cm
Jelezve hátoldalán: Gyarmathy Tihamér 91, 91/4
Kikiáltási ár: 800 000 Ft