7. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005)
96

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

"Nyár este volt", 1988

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve hátoldalán: Gyarmathy 1988, 88/28
Kikiáltási ár: 700 000 Ft