39. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Forrásnál, 1992
131

Csernus Tibor (1927-2007)

Forrásnál, 1992

Olaj, vászon, 161x180
Jelezve hátoldalon: Csernus 1992
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
•Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása. KOGArt, Budapest, 2006. január 6. – március 12. 100. oldal