52. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Francia halász, 1947
117

Bálint Endre (1914-1986)

Francia halász, 1947

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Bálint 47.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye.Múzeumi Képtár, Győr, 1977.katalógus: szám nélkül‣ Az esztergomi Dévényi-gyűjtemény kiállítása.Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1983.katalógus: 26.‣ Bálint Endre kiállítása. Műcsarn