52. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Két motívum, 1969
147

Bálint Endre (1914-1986)

Két motívum, 1969

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 969
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

– "Nekem szülőhazám…" Bálint Endre – Vajda Júlia – Vajda Lajos kiállítása. Nyári Zsidó Fesztivál, Budapest Galéria, Bp., 2004. augusztus 29 – szeptember 12.