A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) Francia halász, 1947
47

Bálint Endre (1914-1986)

Francia halász, 1947

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve balra lent: Bálint 47