A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) Lossonczy Ibolya arcképe, 1945
51

Bálint Endre (1914-1986)

Lossonczy Ibolya arcképe, 1945

Olaj, vászon, 78x64 cm
Jelezve jobbra fent: Bálint 45