70. Őszi Aukció
Basch Andor (1885-1944) Francia kisváros
120

Basch Andor (1885-1944)

Francia kisváros

Akvarell, papír, 46,5 x 55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 600 000 Ft