70. Őszi Aukció
Basch Andor (1885-1944) Parton pihenők, 1930
148

Basch Andor (1885-1944)

Parton pihenők, 1930

Olaj, fa, 60 x 73 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 30.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft