Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Batthyány Gyula (1887-1959) Francia színház, 1928
182

Batthyány Gyula (1887-1959)

Francia színház, 1928

Olaj, vászon, 81,5x98,7 cm
Jelezve balra lent: Batthyány