Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Batthyány Gyula (1887-1959) Orpheum, 1930 körül
183

Batthyány Gyula (1887-1959)

Orpheum, 1930 körül

Olaj, vászon, 65x80 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány