14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Csernus Tibor, szürnaturalizmus
113

Csernus Tibor (1927-2007)

Francia vidék

Olaj, papír, 35 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft