14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Csernus Tibor (1927-2007) Harlequines, 1999
135

Csernus Tibor (1927-2007)

Harlequines, 1999

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve hátul: Csernus 1999
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft