13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lakner László kortárs aukció, Japán, Fuji
119

Lakner László (1936-)

Fujiyama II., 1966-1970

Olaj, vászon, 70,5 x 90 cm
Jelezve hátoldalon: überarbeitet Lakner 1970 Budapest
Jelezve vakrámán: Lakner László Bpest 1966
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft