13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lakner László objekt kortárs aukció
80

Lakner László (1936-)

Könyvobjekt, 2001

Olaj, könyv, 28,5 x 40 x 2,5 cm
Jelezve balra lent: Lakner
Jelezve jobbra lent: 2001
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft