121 legszebb magyar festmény
Lotz Károly (1833-1904) Fürdő után, 1880 körül
12

Lotz Károly (1833-1904)

Fürdő után, 1880 körül

Olaj, vászon, 128x99 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona