121 legszebb magyar festmény
Lotz Károly (1833-1904) Lippich Ilona Portréja, 1894
18

Lotz Károly (1833-1904)

Lippich Ilona Portréja, 1894

Olaj, vászon, 113,5x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lotz K

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona