30. aukció
Egry József (1883-1951) Fürdőház a Balaton partján, 1932   Hátoldalon: Műteremrészlet
87

Egry József (1883-1951)

Fürdőház a Balaton partján, 1932 Hátoldalon: Műteremrészlet

Akvarell, ceruza, papír, Hátoldalon: Olaj, akvarell, papír, 29x43 cm, Hátoldal: 43x29 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony 932, Hátoldalon: Jelzés nélkül
Kikiáltási ár: 950 000 Ft