30. aukció
Egry József (1883-1951) Virágzó barackfák, 1948
17

Egry József (1883-1951)

Virágzó barackfák, 1948

Pasztell, akvarell, papír, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József, Jelezve hátoldalon: Egry József 948 Virágzó barackfák
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft