3. Grafikai aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Fürdőző nő, 1926
110

Márffy Ödön (1878-1959)

Fürdőző nő, 1926

Színes litográfia, papír, 36 x 29 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft

Életműjegyzék-szám: G 3.2.2.10.
– In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest, 2006, 391. oldal

– Art Basel Fair, 1988. június 15. – június 20.
– Art Fair Stuttgart, 1991

– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, Szentendre, 2019, 270. oldal
– Modern magyar litográfia. Szerk.: Bajkay Éva, Miskolc, 1998, kat. 78.
– Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest, 2006, 391. oldal