3. Grafikai aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Kikiáltó (Mutatványos bódé, Dox), 1926
53

Márffy Ödön (1878-1959)

Kikiáltó (Mutatványos bódé, Dox), 1926

Akvarellel színezett litográfia, papír, 47 x 37 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Életműjegyzék-szám: G 4.8.2.1.
– Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006

Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményében. Ltsz.: MNG G73.283/7

– Modern magyar litográfia. Szerk.: Bajkay Éva. Miskolc, 1998, 181. oldal, kat. 78.
– Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006, 399. oldal