Márffy Ödön (1878-1959)
Kikiáltó (Mutatványos bódé, Dox), 1926
Életműjegyzék-szám: G 4.8.2.1.
– Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006
Párdarabja a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményében. Ltsz.: MNG G73.283/7
– Modern magyar litográfia. Szerk.: Bajkay Éva. Miskolc, 1998, 181. oldal, kat. 78.
– Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006, 399. oldal