Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Fürdőző nők (Nagybánya), 1909
108

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Fürdőző nők (Nagybánya), 1909

Olaj, vászon, 125x104 cm