Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nő kosárral, 1913
107

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nő kosárral, 1913

Olaj, papír, vászonon, 126,5x59 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald Béla Róma 1913