5. aukció
Thorma János (1870-1937) Fürdőzők (6 alakos változat)
92

Thorma János (1870-1937)

Fürdőzők (6 alakos változat)

Olaj, vászon, 75x100 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Jelezve hátul autograf kézírással: Tanulmány a Fürdőzőkhöz, festette Thorma János