5. aukció
Thorma János (1870-1937) Kék kalapban a tavaszi mezőn
54

Thorma János (1870-1937)

Kék kalapban a tavaszi mezőn

Olaj, vászon, 60x75 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft