61. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Furulyázó kisfiú, 1941
38

Glatz Oszkár (1872-1958)

Furulyázó kisfiú, 1941

Olaj, vászon, 62x47 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1941
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft