61. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek báránnyal, 1939
41

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek báránnyal, 1939

Olaj, vászon, 54,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1939
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

¦ korábban letét a Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtárában, ltsz.: L.U.94.42