20. aukció
Kárpáti Éva (1936-) Galambok
132

Kárpáti Éva (1936-)

Galambok

Olaj, vászon, 90x60 cm
Jelezve balra lent: Kárpáti Éva
Kikiáltási ár: 250 000 Ft