20. aukció
Kárpáti Éva (1936-) Kislányportré
133

Kárpáti Éva (1936-)

Kislányportré

Olaj, farost, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Kárpáti
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Kárpáti Éva festőművész kiállítása. Csók István Galéria, Budapest, 1990. április 12, reprodukálva a meghívón