15. aukció
Molnár József (1821-1899) Gassaui tó Salzkammergutban, és a Hátoldalon: Jelenet
159

Molnár József (1821-1899)

Gassaui tó Salzkammergutban, és a Hátoldalon: Jelenet

Olaj, vászon, 95x125 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft