15. aukció
Molnár József (1821-1899) Romantikus táj
37

Molnár József (1821-1899)

Romantikus táj

Olaj, vászon papírlemezen, 14x19,5 cm
Jelezve jobbra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft