21. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Gémeskút, 1907
179

Rudnay Gyula (1878-1957)

Gémeskút, 1907

Olaj, papírlemez, 39x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1907 Rudnay
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Kiállítva: Rudnay Gyula emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1969. december, katalógus: 4.