17. aukció
Tornyai János (1869-1936) Gémeskút
122

Tornyai János (1869-1936)

Gémeskút

Olaj, vászon, 56x68 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 420 000 Ft