17. aukció
Tornyai János (1869-1936) Mártélyi táj, 1907
56

Tornyai János (1869-1936)

Mártélyi táj, 1907

Olaj, fa, 41x50 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai, hátoldalon felirat: Mártélyi táj, 907
Kikiáltási ár: 450 000 Ft