121 legszebb magyar festmény
Bortnyik Sándor (1893-1976) Géplovag, 1928
83

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Géplovag, 1928

Olaj, vászon, 81x71 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik 1928