121 legszebb magyar festmény
Bortnyik Sándor (1893-1976) Zöld szamár, 1924
76

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Zöld szamár, 1924

Olaj, vászon, 60x55 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik 1924

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona