73. őszi aukció
Tornai Gyula Japán, gésa
74

Tornai Gyula (1851-1928)

Gésa a virágoskertben

Olaj, vászon, 88 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 800 000 Ft