73. őszi aukció
Tornai Gyula keleti jelenet
161

Tornai Gyula (1851-1928)

Hárem jelenet

Olaj, fa, 72 x 124,5 cm
Jelezve balra lent: TORNAI GY.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 5 000 000 Ft