12. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Gésa
152

Tornai Gyula (1851-1928)

Gésa

Olaj, vászon, 85x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft