12. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Női hátakt
151

Tornai Gyula (1851-1928)

Női hátakt

Olaj, vászon, 100,5x70 cm
Jelezve balra lent: Tornai Gy. keszthelyi barátjának
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft