4. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Gesztenyevirágzáskor, 1919
105

Litteczky Endre (1880-1953)

Gesztenyevirágzáskor, 1919

Olaj, vászon, 100x74 cm
Jelezve jobbra lent: LE 1919
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Kiállítva: Litteczky Endre kiállítása, Erdélyi Képzőművészeti Szalon, Kolozsvár, 1919.