4. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Piros háztetők
131

Litteczky Endre (1880-1953)

Piros háztetők

Olaj, vászon, 34x50 cm
Jelezve balra lent: L.E.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft