33. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Gólyák mocsara
134

K. Spányi Béla (1852-1914)

Gólyák mocsara

Olaj, vászon kartonon, 31x38 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft