33. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Nyírfák alatt
97

K. Spányi Béla (1852-1914)

Nyírfák alatt

Olaj, vászon, 40x49,5 cm
Jelezve balra lent: K. Spányi B.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft