65. aukció (2020. december)
K. Spányi Béla (1852-1914) Gólyák
152

K. Spányi Béla (1852-1914)

Gólyák

Olaj, vászon, 75,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: K. Spányi B
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft