65. aukció (2020. december)
K. Spányi Béla (1852-1914) Lápvidék
68

K. Spányi Béla (1852-1914)

Lápvidék

Olaj, fa, 26x35 cm
Jelezve balra lent: K. Spanyi B.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft