48. aukció
Bene Géza (1900-1960) Gömbfák és fenyőfák
167

Bene Géza (1900-1960)

Gömbfák és fenyőfák

Olaj, farost, 43,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bene Jelezve balra fent: Bene
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft