48. aukció
Bene Géza (1900-1960) Lombos fák
113

Bene Géza (1900-1960)

Lombos fák

Olaj, fa, 52x60 cm
Jelezve balra fent: Bene Géza
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft