26. aukció
Bán Béla (1909-1972) Gondolat, 1955
143

Bán Béla (1909-1972)

Gondolat, 1955

Akvarell, tus, papír, 34,5x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bán 955
Kikiáltási ár: 120 000 Ft