26. aukció
Bán Béla (1909-1972) Munkaszolgálatos feje, 1944
144

Bán Béla (1909-1972)

Munkaszolgálatos feje, 1944

Akvarell, tus, papír, 30x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bán B. 944 IV. 18
Kikiáltási ár: 100 000 Ft